O nas

Nasze związki z polskim rynkiem ubezpieczeniowym sięgają 1993 roku, od kiedy zaczęliśmy działać na nim jako agencja ubezpieczeniowa Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego "Hestia Insurance" S.A., zdobywając doświadczenia w obsłudze i zaufanie wielu klientów.

Po uzyskaniu w roku 1998 licencji na prowadzenie działalności brokerskiej w zakresie ubezpieczeń mamy prawo zawierać i wykonywać umowy ubezpieczenia w imieniu naszych klientów lub pośredniczyć przy zawieraniu umów ubezpieczenia na ich rzecz.

Swoją działalność prowadzimy w oparciu o kadrę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ubezpieczeń, w tym osoby posiadające uprawnienia do wykonywania czynności brokerskich w zakresie ubezpieczeń.

Nasza ponad 20 letnia obecność na polskim rynku ubezpieczeniowym zaowocowała nawiązaniem kontaktów i obsługą podmiotów gospodarczych różnych branż przemysłu na terenie całego kraju.

Reprezentowany jest tu przemysł: chemiczny, cementowy, mięsny, cukrowniczy, szklarski, drzewny, meblarski, budowlany, maszynowy, poligraficzny, transportowy, energetyczny, ciepłowniczy i paliwowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze ubezpieczeniowej Zakładów Wodociągów i Kanalizacji w kilku miastach na terenie kraju, w obsłudze ubezpieczeniowej szkół, Zarządów Gospodarki Mieszkaniowej oraz Zarządu Dróg i Komunikacji.